GSE
Na zebraniu Klubu Rotary 30.04.2008 roku gościliśmy grup GSE z Austarlii. Pi cioosobowa grupa w sk adzie ni ej podanym zaprezentowa a w pokazie multimedialnym swój kraj oraz swoje zainteresowania. Po spotkaniu w sk adzie podzielonym Goście udali si do domu Prezydenta Klubu oraz do domu Marka Jakubowskiego. Nast pnego dnia wspólnie odwiedziliśmy Rezerwat Cisów w Borach Tucholskich ko o B ądzimia. Niestety pogoda zmusi a do pozostania pod dachem - wpierw pojechaliśmy do restauracji ala lata 60-te Klonowianka w Klonowie. Restauracja zrobi a olbrzymie wra enie na naszych Gościach - przypomina a lata komunizmu. Po lunchu ma y przejazd samochodem do posiad ości Marka Jakubowskiego gdzie reszta popo udnia i wieczoru min y na rozmowach i pracy grupy GSE (przygotowania do dalszych spotka ). Po grillu cz ś grupy uda a si do Leśniczówki Wandowo gdzie pozostali na noc. Nast pnego dnia spacer po okolicy - bobry wzbudzi y doś du e zainteresowanie, nast pnie wspólny lunch w Leśniczówce oraz przetransportowanie do sanatorium Metalowiec w Inowroc awiu.
Sk ad grupy GSE:
Eva Taylor (Team Leader),