Bal Charytatywny 2012
W dniu 18 lutego 2012 do sal Hotelu "Pod Orłem" w Bydgoszczy Prezydent Rotary Club Bydgoszcz Jerzy Gapiński wraz z małżonką Elżbietą zaprosili ludzi o wielkich sercach na Charytatywny Bal Rotariański.
Głównym celem charytatywnym było zgromadzenie środków na roczne stypendium szkolne w USA dla zdolnego dziecka licealnego z ubogiej rodziny. Nasz klub Rotary szczyci się wieloma takimi dotychczas udanymi stypendiami.
Na Sali Malinowej do tańca grał wspaniały zespół "Bogacki & Bands" grający muzykę taneczną i typowo latynoską.
Licytowaliśmy w stylu amerykańskim popiersie w brązie Artura Rubinsteina dłuta Michała Kubiaka oraz aktywnie zasililismy loterię fantową. Grono 70 uczestników balu zebrało łączną kwotę 7400 zł.
Gościem specjalnym była aktorka śpiewająca Monika Węgiel, a konferansjerkę poprowadził jej mąż Robert Jarociński, syn naszego klubowicza Marka.