Wigilia Rotariańska 2010
14 grudnia 2010 r. w Hotelu pod Orłem, odbyła się , jak co roku, wigilia rotariańska. Podczas tego uroczystego spotkania gościliśmy Dyrektora Berfsbildende Schule Sudiche Weisstrasse - Helmuta Schwedera oraz Dyrektorkę Zespołu Szkół Mechanicznych - Małgorzatę Bielską, jak również jej kilku uczniów. Współpraca, jaką pragną rozwijać te szkoły, również w zakresie wymiany młodzieży, wspierana jest właśnie przez nasz klub.
W trakcie kolacji wigilijnej występowała orkiestra szkolna, wykonując utwory, wśród których nie zabrakło kolęd.
Podczas spotkania nastąpił również pokaz, obecnych tam uczniów, demonstrujących modele z pracowni robotyki. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się latająca "ważka" sterowana przez jednego z chłopców.